Wilki w Mrągowie

Lipiec 26, 2016

Wakacje z Wilkami

Lipiec 7, 2016

„Przez dziewczyny” na pierwszym miejscu w Radio Zet! A u nas sezon koncertowy w pełni, w lipcu zagramy w Bochni, na festiwalu Energylandia w Zatorze, w Olecku i …. w Mrągowie. Zaglądajcie też na nasz profil na Facebooku

Na nieoczekiwane wypadki zdrowotne nie mamy wpływu

Maj 19, 2016

Kochani, w związku z chorobą Roberta Gawlińskiego jesteśmy zmuszeni odwołać koncert zespołu Wilki w dn. 20.05.2016 w Lesznie. Jest nam bardzo przykro z tego powodu, bo pełni energii wkroczyliśmy w sezon koncertowy i mieliśmy nadzieję zaprezentować publiczności piosenki z naszej nowej płyty. Wierzymy, że uda nam się wspólnie znaleźć inny termin, w którym będziemy mogli spotkać się z Fanami w Lesznie. Na nieoczekiwane wypadki zdrowotne nie mamy wpływu, jednakże przepraszamy za zaistniałą sytuacje i rozczarowanie.

Daty koncertów

Kwiecień 7, 2016

Do premiery płyty zostało dosłownie już kilka dni, a w zakładce koncerty  znajdziecie potwierdzone już terminy! Do zobaczenia!

15.04.2016 -Premiera płyty ,,Przez dziewczyny”

Marzec 18, 2016

Wilki powoli wychodzą z ukrycia i już za chwilę płyta ujrzy światło dzienne!

Praca nad nową płytą

Luty 18, 2016

Żyjemy i mamy się całkiem dobrze! Chwilowo zameldowaliśmy się studio i pracujemy nad nową płytą. Szczegóły już wkrótce!:)

Wilki ruszają w trasę

Kwiecień 13, 2015

Już lada moment Wilki ruszają w letnią trasę koncertową. Zespół przygotował kilka niespodzianek dla publiczności, więc jeżeli nie chcecie ich ominąć zaglądajcie do zakładki koncerty, bo może odwiedzą i Wasze miasto:)